Logo

Novinky a média

V nemocnici AGEL Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica oslavovali sviatok lásky

15.2.2024

Prejavovať si navzájom lásku je tým najlepším rozhodnutím. A práve Valentín, sviatok všetkých zamilovaných je deň, kedy sme k sebe pozornejší a láskavejší ako inokedy. Bolo tomu tak aj v žiarskej a banskoštiavnickej nemocnici.

Celý článok

Päť zdravotníckych zariadení na strednom Slovensku je už súčasťou Skupiny AGEL

3.7.2023

Spoločnosť AGEL sa od prvého júla definitívne stala oficiálnym vlastníkom troch nemocníc a dvoch polikliník v Banskobystrickom kraji. Konkrétne sa to týka nemocníc v Žiari nad Hronom, Banskej Štiavnici, Mammacentra sv. Agáty v Banskej Bystrici a polikliník v Žiari nad Hronom a vo Zvolene. Transakcia medzi sieťou ProCare a Svet zdravia a zdravotníckou sieťou AGEL sa začala realizovať ešte vlani v júni, koncom apríla tohto roku ju odsúhlasil Protimonopolný úrad SR. Výšku transakcie sa obidve strany rozhodli nezverejňovať. Ide o historicky jednu z najväčších transakcií v zdravotníctve a spoločnosť AGEL tak výrazným spôsobom posilnila svoje postavenie a aktivity na Slovensku.

Celý článok

Kontakt pre médiá

Mgr. Eva Peterová, hovorkyňa AGEL SK

Mgr. Eva Peterová
hovorkyňa AGEL SK
hovorca@agel.sk

Kontakt neslúži na objednávanie pacientov na vyšetrenie, očkovanie, testovanie a zasielanie výsledkov vyšetrení.

Kontakty na všetky spoločnosti a zdravotnícke zariadenia Skupiny AGEL nájdete v zozname spločností Skupiny AGEL